Programming 101+


PROGRAMLAMA. ŞİMDİ.

TEACHING.CODES’LA

İSTEDİĞİNİZ ZAMAN, İSTEDİĞİNİZ YERDE, İSTEDİĞİNİZ HIZDA!

Binlerce öğrenciye programlama öğreten, etkileşimli ve yenilikçi teachıng.codes sistemiyle öğrenciler, kendilerine uygun zamanda ve tempoda programlama öğreniyor. Boğaziçi üniversitesi’nde düzenlenecek canlı derslerle sorularını sorma ve öğrendiklerini pekiştirme imkanı buluyor.

SOIL & Boğaziçi Üniversitesi iş birliği ile Programming 101+, Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği’nden öğretim görevlileri Prof. Dr. Tuna Tuğcu ve Prof. Dr. Haluk Bingöl eşliğinde, SOIL üyesi gençler için özel olarak tasarlanan eğitim nesne tabanlı programlamanın (object-oriented programming) temellerini öğretiyor.

Eğitimde Java dilini kullanan Programming 101+ modülü AP-CS sınavlarıyla benzerlikleriyle dikkat çekiyor. Boğaziçi Üniversitesi akademisyenleri tarafından programlama bilgisinin sadece yurtdışı üniversitelere giriş için değil aynı zamanda bu üniversitelerdeki başarı için önemli bir etken olduğu da vurgulanıyor.

Boğaziçi Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi onaylı sertifikayla üniversiteye bir adım önde başla!

SOIL Sosyal İnovasyon Laboratuvarı, Boğaziçi Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi ve ABA Eğitim ortaklığında düzenlenen eğitime katılım kontenjanla sınırlı! Siz de bu eğitimde yerinizi almak için aşağıdaki başvuru formunu doldurunuz.

Eğitim sonunda başarılı olan öğrenciler Boğaziçi Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi onaylı sertifikaya hak kazanacaktır. 

Başvuru Formu

Eğitim Ücreti: 3500 TL+KDV (%8)

Ödeme Bilgileri:
Ödemeler, SOIL A.Ş. adına,
TR83 0006 2000 3400 0006 2945 73 IBAN numaralı
Garanti Bankası Etiler Şubesi hesabına yapılacaktır.

SOIL Ücret Politikası:

**SOIL, başvuran öğrencilere ihtiyaç dahilinde değişen oranlarda kısmi burs imkanı sunmaktadır. Burs başvuruları için başvuru formunu doldurduktan sonra [email protected] adresine ihtiyacınızı belirlen ve belgeleyen bir e-posta atmanız gerekmektedir. Burs başvurunuz bir hafta içerisinde değerlendirmeye alınacaktır.

***Önceki SOIL programlarında katılım gösteren SOIL Mensupları başvurusuz %10 indirim hakkına sahiptir.

****SOIL, gelirini sosyal dayanışma projelerine aktaran ve kar amacı gütmeyen bir yapıdadır.

Programming 101+ ve diğer programlarımız için [email protected] adresine mail atarak sorularınıza yanıt alabilirsiniz.